Konkurs „Cudowna Moc Bukietów” 2013

Ostatnie miesiące dla członkiń Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie obfitowały w bardzo dużo ciekawych działań.

Członkinie Stowarzyszenia spotkały się w dniu 14 sierpnia, by razem przygotować bukiety zielne na Święto Matki Boskiej Zielnej. Wspólne inspirujące spotkania stają się coraz częstszym sposobem na działalność Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie. Efekty tych twórczych spotkań są widoczne w kościele parafialnym w Głogoczowie, ale także coraz częściej są dostępne dla szerszego grona odbiorców.

 

15 sierpnia dwie członkinie Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie otrzymały wyróżnienia w wojewódzkim konkursie „Cudowna moc bukietów”, który odbył się  na Małym Rynku w Krakowie. Pani Krystyna Czernecka otrzymała wyróżnienie w kategorii „Bukiet miejski”, a pani Helena Dziedzic w kategorii „Bukiet tradycyjny”. To już drugie z rzędu wyróżnienie w tym konkursie dla pani Krystyny Czerneckiej – w ubiegłym roku doceniono jest bukiet w kategorii „Bukiet artystyczny”. Udział w tym pięknym konkursie staje się powoli zwyczajem wśród członkiń Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie.

 

Pełną galerię zdjęć z przygotowań i samego Konkursu „Cudowna Moc Bukietów 2013” można zobaczyć TUTAJ