1-2 grudnia Forum Lokalnych Liderów – zapraszamy!

3,2,1 START!???

Rozpoczynamy zapisy na II FORUM LOKALNYCH LIDERÓW! Zarówno program jak i link do formularza znajdziecie na stronie Fundacja LIS (wystarczy kliknąć w ten link)! Pamiętajcie, że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje pierwszeństwo zapisów. Zaczynamy odliczanie do wspólnego spokania już w grudniu!

#fundacjalis #FLL #gospodynieglogoczow

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – II Forum Lokalnych Liderów, które odbędzie się w dniach 1 – 2 grudnia 2017 roku w Hotelu Dobczyce, Jałowcowa 30, Dobczyce.

Forum Lokalnych Liderów to szczególne spotkanie liderów małopolskich organizacji działających lokalnie, dające możliwość poznania innych organizacji oraz skutecznych inicjatyw i projektów realizowanych na terenach małych miejscowości.

Forum Lokalnych Liderów to wydarzenie, które oprócz merytorycznych warsztatów i wizyt studyjnych, będzie podsumowaniem konkursu „Aktywni Lokalnie!”, gdzie wręczymy nagrody dla 3 najlepszych inicjatyw lokalnych w Małopolsce.

Dla wszystkich uczestników Forum udział w wydarzeniu jak i wizycie studyjnej jest bezpłatny (w tym nocleg, catering, warsztaty).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zapraszamy tylko jedną osobę z organizacji. Przy zapisach obowiązuje kolejność zgłoszeń. W razie zgłoszenia większej liczby osób będą przyjmowane zapisy na listę rezerwową.

1-2-grudnia-2017dobczyce-3_orig